Kia Ceed I (2006-2012) 1.6 Crdi Comfort, 2011
3 200 BYN≈ 1103 USD≈ 970 EUR≈ 83 117 RUB
Характеристики
| Марка | Kia |
| Модель | Ceed |
| Поколение | I (2006-2012) 1.6 Crdi Comfort |
| Год | 2011 |
| Пробег | 372000 км |
| Объем | 1.6 л |
| Кузов | Универсал |
| Двигатель | Дизельный |
| Привод | Передний |
| Коробка | Механика |
| Цвет | Серый |
| Состояние | C пробегом |
| Владелец | Физ. лицо |

Купите в лизинг с FINCODE!
Получите расчет платежей! Наши специалисты подберут выгодные условия под ваш запрос.
Ответственность за информацию, содержащуюся в объявлениях, несут их податели. Некоторые податели объявлений могут проявить недобросовестность в контактах с вами. Пожалуйста, будьте осторожны и предусмотрительны. Если вы столкнулись с недобросовестным отношением, обратитесь в службу поддержки, где вам постараются помочь.
Расчёты осуществляются в белорусских рублях. Сумма в иностранной валюте (после знака ≈) указана как эквивалент для определения стоимости (цены) в белорусских рублях по курсу НБРБ или определённому рекламодателем (заказчиком).
Смотрите похожие объявления
Смотреть все









Комментарий продавца
USZKODZONY
Sprzedam samochód Kia Ceed w wersji kombi z 2011 roku z niezawodnym i oszczędnym silnikiem diesla 1.6 CRDI. Przebieg wynosi 372 000 km.
Jedynym właścicielem pojazdu w dokumentach jest moja mama (ja użytkowałem auto i zajmuję się jego sprzedażą). Sprzedaż odbędzie się w pełni legalnie – posiadam pisemne pełnomocnictwo od właścicielki do podpisania umowy i sfinalizowania transakcji, które przekażę kupującemu wraz z dokumentami.
Auto ucierpiało w stłuczce drogowej i ma uszkodzony przód, w związku z czym dowód rejestracyjny został zatrzymany elektronicznie przez Policję. Kupującemu przekazuję fizyczne pokwitowanie z policji. Z racji uszkodzeń i statusu prawnego, odbiór auta wyłącznie lawetą na koszt kupującego.
Ucierpiał cały przód auta. Do wymiany/naprawy są na pewno: zderzak przedni, maska oraz prawdopodobnie obie przednie lampy. Nie potrafię ocenić stanu głębszych elementów pod maską, natomiast bezpośrednio po stłuczce auto bez problemu odpaliło i przejechało krótki kawałek o własnych siłach. Poduszki powietrzne NIE wystrzeliły.
Samochód był bardzo intensywnie użytkowany i jest już po prostu mocno zmęczony życiem – nosi wyraźne ślady zużycia zarówno na zewnątrz, jak i w środku (wytarte fotele, porysowane plastiki). Nie jest to baza na "igłę", ale auto zawsze było niezawodne i dowoziło mnie do celu.
Układ wydechowy/silnik: Zawór EGR został w przeszłości zaślepiony.
Hamulce: Kompleksowo wymieniane w zeszłym roku (2025).
Olej: Wymiana była robiona dość dawno temu (około 20 tys. km przejechane na obecnym oleju).
Odpalanie: Czasami auto miewa drobne problemy z rozruchem – do zweryfikowania, czy to kwestia słabszego rozrusznika, czy świec żarowych.
Przednia szyba: Posiada niewielkie pęknięcie (tzw. pajączek), z którym auto jeździło już od dłuższego czasu.
Ogrzewanie: Występuje problem z klapami nawiewu po stronie pasażera – z nawiewów kierowcy leci ciepłe powietrze, po stronie pasażera nie grzeje.
Klimatyzacja (przed stłuczką była w pełni sprawna)
Fabryczne radio z Bluetooth (działa bez zarzutu)
Czujniki parkowania z tyłu (działają, choć sporadycznie miewają chwilowe "lagi")
Ubezpieczenie OC: Ważne i opłacone do 1 grudnia 2026 roku.
Przegląd techniczny: Brak (z racji zatrzymanego dowodu, auto przed ponownym dopuszczeniem do ruchu musi przejść powypadkowe badanie techniczne).
Sprzedaż na legalną umowę kupna-sprzedaży (nie zgadzam się na umowy in blanco). Cena do rozsądnej negocjacji na miejscu. Auto do obejrzenia we Wrocławiu. Zapraszam do kontaktu zdecydowane osoby.